Postupující z předkol Ondrášovka cupu 2017/18

Postupující z předkol v kategorii U8:
– ze skupiny „A“ – FM Akademie, z.s. České Budějovice
– ze skupiny „B“ – SK Jiskra Rýmařov
– ze skupiny „C“ – SK Hranice, z.s.
– ze skupiny „D“ – FK Spartak Choceň z.s.
– ze skupiny „E“ – TJ Sokol Libchavy z.s.
– ze skupiny „F“ – FC Slavia Karlovy Vary a.s.

 
Postupující z předkol v kategorii U9:
– ze skupiny „A“ – FM Akademie, z.s. České Budějovice a FK Horažďovice
– ze skupiny „B“ – FK Medlov, z.s. (SK Uničov, z.s.), FK Šternberk, z.s.
– ze skupiny „C“ – TJ Valašské Meziříčí, spolek, Spolek SK Brušperk „A“
– ze skupiny „D“ – SK Solnice z.s., FK Spartak Choceň z.s.
– ze skupiny „E“ – SC Xaverov Horní Počernice, z.s., Sparta Kutná Hora, z.s.
– ze skupiny „F“ – FK Ostrov, z.s., SK Střešovice 1911, z.s.
– ze skupiny „G“ – FK Litoměřicko, z.s., Junior Chomutov, z.s.

 
Postupující z předkol v kategorii U10:
– ze skupiny „A“ – FK Junior Strakonice z.s., SKP České Budějovice z.s.
– ze skupiny „B“ – FC Vsetín, z.s., ŠSK Bílovec, z.s.
– ze skupiny „C“ – FC Hlinsko, z.s., FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
– ze skupiny „D“ – SK Vysoké Mýto z.s., SC Xaverov Horní Počernice, z.s.
– ze skupiny „E“ – SK Union Vršovice, z.s., FC Lomnice nad Popelkou, z.s.
– ze skupiny „F“ – SK Roudnice nad Labem, FK Neratovice-Byškovice s.r.o.

 
Postupující z předkol v kategorii U11:
– ze skupiny „A“ – SKP České Budějovice z.s., FK Junior Strakonice z.s.
– ze skupiny „B“ – SK Uničov, z.s., FK Stará Bělá, z.s. „A“
– ze skupiny „C“ – FK Kozlovice, z.s., FC Vsetín, z.s.
– ze skupiny „D“ – FC Svratka Brno, z.s., FC Velké Meziříčí, z.s.
– ze skupiny „E“ – FO Lanškroun, z.s., FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
– ze skupiny „F“ – Football Talent Academy Praha, ABC Braník fotbal, z.s.
– ze skupiny „G“ – Junior Chomutov, z.s., SK Roudnice nad Labem

 
Postupující z předkol v kategorii U12:
– ze skupiny „A“ – ABC Braník fotbal, z.s., SK Střešovice 1911, z.s.
– ze skupiny „B“ – TJ Valašské Meziříčí, spolek, SK Hranice, z.s.
– ze skupiny „C“ – FO Lanškroun, z.s., SK Uničov, z.s.,
– ze skupiny „D“ – SK Vysoké Mýto z.s., FC Nový Hradec Králové
– ze skupiny „E“ – FK Čáslav a.s., SC Xaverov Horní Počernice, z.s.
– ze skupiny „F“ – FK Litoměřicko, z.s., FK Ostrov, z.s.

 
 
Postupující z předkol v kategorii U13:
– ze skupiny „A“ – ABC Braník fotbal, z.s., SK Střešovice 1911, z.s.
– ze skupiny „B“ – TJ Valašské Meziříčí, spolek, JISKRA Staré Město, z.s.
– ze skupiny „C“ – FC Svratka Brno, z.s., FK Čáslav a.s.
– ze skupiny „D“ – Junior Chomutov, z.s., SK Roudnice nad Labem